Support Details

شرایط پشتیبانی :
بعد از خرید محصول به مدت 3 روز محلت تست و بررسی برای خریدار وجود دارد و در صورت بروز مشکل که فروشنده قادر به رفع آن نبوده یا محصول دریافتی با مطلب درج شده توضیحات محصول مقایرت باشد خریدار میتواند درخواست بازگشت وجه در پنل کاربری خود را فعال نماییند. تیم کارشناسی باشگاه توسعه دهندگان ایران پس از بررسی مشکل و علت درخواست وجه را به کیف پول شما عودت خواهد داد. 

و پس از گذشت زمان مقرر به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.

در صورتی که به هر نحوی وجه عودت داده شده به حساب بانکی شما مسترد گردید کلیه هزینه های و کثر کارمزدهای شبکه شتاب به عهده خریدار میباشد.
مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی فریلنسر میباشد و پشتیبانی از هر محصول در صفحه همان محصول و در تب پشتیبانی امکان پذیر است پس به در خواست هایی که در سایر بخش ها و خارج از سیستم تعریف شده است پاسخ داده نخواهد شد.

پشتیبانی فقط به شخصی که اطلاعات آن در هنگام خرید درج خواهید کرد ارائه خواهد شد و پس از آن امکان تغییر اطلاعات وجود ندارد لطفا حتما اطلاعات را بصورت صحیح وارد نمایید.
پشتیبانی شامل رفع مشکلات فنی، پاسخ به سوالات، ارائه پچ و نسخه های به روز رسانی شده محصولات خواهد بود.

در هنگام خرید به مدت 3 ماه پشتیبانی رایگان به هر خریدار ارائه خواهد شد و پس از آن مجددا می بایست مدت پشتیبانی تمدید شود.

برای برخی محصولات توسط فریلنسر اپشن نصب فعال خواهد شد که فریلنسر نصب را برای شما انجام خواهد داد لطفا اطلاعات هاست و سرور خود را که حاوی اطلاعات حساس می باشد در اختیار سایرین قرار ندهید و در صورت نیاز پس از آن کلمه عبور خود را تغییر دهید. همچنین قبل از ارسال اطلاعات از کارشناسان باشگاه توسعه دهندگان وضعیت فریلنسر را استعلام نمایید.
باشگاه توسعه دهندگان ایران هیچ مسئولیتی را برای مشکلات احتمالی بعدی که خارج از چهارچوب عمل نماییند نمی پذیرد.

برخی از محصولات فاقد به روز رسانی یا پشتیبانی بعدی می باشند لطفا قبل از خرید به این نکات توجه نمایید.