کامپوننت تغییر و جابجایی گروهی دیتابیس جوملا DB Replacer pro 6.3.3

کامپوننت No Number DB Replacer Pro افزونه ای تجاری است که شما می توانید با کمک آن هر چیزی را در پایگاه داده خود جستجو کرده و با متن یا آیتم دلخواه خود جایگزین نمایید. این افزونه در جستجوی خود از قابلیت حساسیت به حروف و عبارت های منظم نیز پشتیبانی می نماید. این کامپوننت قدرتمند شما را از ساعت ها کار دستی برای یافتن و جایگزینی مطالب جوملا رهانیده و نجات می دهد.

این افزونه برای جایگزینی گروهی هر چیزی در دیتابیس ساخته شده است به عنوان مثال اگر قصد دارید یک دمو از یک وب سایت آماده بسازید با این افزونه میتوانید در چند ثانیه تمام مطالب را با مطالب خودتان جایگزین کنید و یا اگر میخواهید خیلی سریع یک بسته آماده را به مشتری تحویل دهید و نیاز به تغییر محتوایی دارید که نمیدانید کجای سایت است و یا میخواهید تغییراتی در سایت دهید ولی روش کار سازنده را نمیدانید.

 یادآوری: است که این افزونه یک پیشنمایش واقعی از تمامی رویدادهای آتی را قبل از انجام تغییرات ، به شما نشان میدهد و به این ترتیب شما آگاهانه و با خیال راحت می توانید تغییرات خود را اعمال نمایید.

 هشدار : افزونه جایگزین گر پایگاه داده جوملا هر آن چیزی را که شما به او میگوید را دقیقاً در هرجایی که تعیین کرده اید جایگزین خواهد نمود و عملکرد صحیح آن بستگی به تصمیم و دقت نظر شما دارد و احتمالا ً اگر شما اشتباه کنید کلا سایتتان از کار بیافتد. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هز تغییری حتماً از پایگاه داده خود پیشتیبان تهیه نمایید ، مواظب بوده نهایت دقت نظر را داشته باشید و بدانید که دقیقاً در حال انجام چه کاری هستید. بنابراین ایمیی این افزونه در دستان شماست و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه رویداد ناخوشایندی را نمی پذیریم.

ویژگی ها
امکان جستجو و جایگزینی در تمامی جداول پایگاه داده جوملا پیش نمایش زنده از تمامی جایگزینی های آتی و هر آنچه که تغییر خواهد کرد امکان جستجو با قابلیت حساسیت به حروف
می توانید در دو حالت حساس به حروف و غیر حساس به حروف جستجوی خود را انجام دهید امکان جایگزینی فقط تا 50 سطر از جداول پایگاه داده در یکبار پشتیبانی از جستجوی منظم (فقط در نسخه تجاری)
قابلیت انجام جستجوی منظم از طریق عبارت های منظم فیلتر جستجو ها از طریق WHERE(فقط در نسخه تجاری)
فیلتر سازی و محدود کردن جستجوها با استفاده از عبارتهای شرطی SQL (با دستورات پرسوجوی مشهور  WHERE)  امکان جایگزینی تا 1000 سطر از جداول پایگاه داده در یکبار (فقط در نسخه تجاری)

گزارش این محصول

لطفا وارد شوید برای گزارش این محصول.

پیام خصوصی به پشتیبان

محمدسلیمانی بدون پشتیبانی این محصول است. لطفا وارد شوید برای استفاده از پشتیبانی مستقیم