قالب آگهی و تبلیغات جوملا

تفاوت های ایجاد شده نصبت به بسته های مشابه:
اتصال به بانک های واسط
اصلاح ساختار css برای نمایش راست به چپ
بومی سازی برای زبان فارسی
اصلاح ساختار سئو

وب سایت آماده جوملا مناسب طراحی سایت حراجی و آگهی و تبلیغات با جوملا 3 ( پشتیبانی از چندزبانگی برای راه اندازی وب سایتهایی به زبان فارسی ، انگلیسی ، عربی و ... )

متصل شده به عضویت پیامکی و درگاه بانک بر پایه کامپوننت قدرتمند Dj Classified که امکان درج آگهی ، ویرایش ، حذف ، تعیین نوع آگهی به صورت ویژه و معمولی ، تعیین نوع آگهی به صورت حراجی با امکان برچسب زدن به آگهی به شما در مدیریت آگهی ها کمک بسیاری خواهد کرد.

این وب سایت به صورتی طراحی شده است که در صفحه نخست آگهی ها نمایش داده میشود و با اسکرول صفحه آگهی های بیشتر بارگذاری میشود و این موضوع کمک بسیاری است تا کاربران شما دیگر نیاز به کلیک بروی صفحه بندی نداشته باشند ، در صفحه ای که کاربر میتواند آگهی خود را ثبت کند علاوه بر اینکه کاربر میتواند نام آگهی و قیمت و تصویر برای آگهی خود درج کند امکان ثبت نقشه برای آگهی را نیز دارد همچنین تعیین کند که نوع آگهی به چه صورت است آیا یک آگهی مزایده میباشد که کاربران امکان ارسال قیمت داشته باشند یا آگهی معمولی است که کاربران با مشاهده آن با آگهی دهنده تماس بگیرند. 

یکی دیگر از ویژگی های این قالب امکان درج امتیاز به آگهی است که کاربر میتواند به کیفیت محصول آگهی شده ، پاسخدهی آگهی دهنده به مشتریان ، و قیمت محصول آگهی شده امیتاز دهند و نظرات خود را در زیر آگهی ثبت کنند که به جرات میتوان گفت در سایت های آگهی این امکان وجود ندارد و یک امتیاز برای شما محسوب میشود .

جهت راه اندازی سایت آگهی با امکانات حرفه ای و متفاوت ، ویزگی دیگر این قالب در جزئات محصول علاوه بر درج چند تصویر، امکان نوشتن توضیحات تکمیلی و توضیحات کوتاه میباشد همچنین نمایش قیمت ، تاریخ انتشار آگهی ، شماره تماس آگهی دهنده ، ویدئو از محصول ، و آگهی های مرتبط ، گزارش تخلف آگهی دهنده ، و امکان تماس با آگهی دهند ممکن میباشد.

 پیشنهاد ما به شما مشاهده دمو فارسی این قالب میباشد که به شما در بررسی بهتر قالب یاری میکند و از نزدیک شاهد امکانات بیشمار این قالب آگهی و تبلیغات خواهید بود . فرصت را از دست ندهید و جزو اولین کاربرانی باشید که با تهیه این قالب اورجینال یک سایت حرفه ای راه اندازی میکند.

دموی فارسی: http://www.baagahi.com

برای دریافت دسترسی برای نمایش بخش مدیریت از بخش پشتیبانی درخواست خود را ارسال نمایید.

گزارش این محصول

لطفا وارد شوید برای گزارش این محصول.

پیام خصوصی به پشتیبان

محمدسلیمانی پشتیبان این محصول است. لطفا وارد شوید برای استفاده از پشتیبانی مستقیم